تاریخ انتشار: 1403/03/27 11:37
کد خبر: 1046

منچسترسیتی روی ستاره مدنظر بارسلونا دست گذاشت

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به دنبال خرید بازیکنی است که بارسایی‌ها هم به او چشم داشته‌اند.
منچسترسیتی روی ستاره مدنظر بارسلونا دست گذاشت

به گزارش فرتاک ورزشی

یکی از بازیکنانی که از پایان فصل اخیر نامش در فهرست خرید‌های مدنظر باشگاه بارسلونا برده شده، دنی اولمو بال اسپانیایی باشگاه لایپزیگ است که البته به خاطر بند فسخ 60 میلیون یورویی‌اش، جذب او توسط کاتالان‌ها بسیار سخت به نظر می‌رسید.

حالا اما کار کاتالان‌ها برای رسیدن به اولمو سخت‌تر هم شده چرا که این بازیکن یک مشتری دست به نقد بزرگ دیگر مانند منچسترسیتی پیدا کرده که مشکلی برای پرداخت بند فسخ او ندارد. با این وجود جذب اولمو برای همه مشتریان او کار سختی است چرا که در قراردادش با لایپزیگ بندی وجود دارد که خروج او از این تیم را به یک بازه زمانی خاص محدود می‌کند.

طبق گزارش نشریه موندودپورتیوو، هر تیمی که بخواهد اولمو را از لایپزیگ بخرد باید تا قبل از 15 جولای کل مبلغ غرامت فسخ قرارداد او را بپردازد و بارسلونا با وضعیت مالی فعلی‌اش عملاً شانسی ندارد. این در حالی است که علاوه بر سیتی، پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ هم خواهان جذب بازیکن هستند که البته در میان این سه‌ تیم، باواریایی‌ها هم بعید است که چنین پولی بپردازند.

به این ترتیب تنها شانسی که بارسلونا برای جذب اولمو خواهد داشت پافشاری خود بازیکن خواهد بود. اولمو محصول آکادمی لاماسیای بارسلونا است و زمانی در آنجا پرورش یافت که هدایت تیم اصلی باشگاه برعهده پپ گواردیولا بود. ظاهراً پپ یکی از تحسین کنندگان سبک بازی اولمو است و به همین دلیل هم سیتی وارد کورس رقابت برای خرید این بازیکن شده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.net/d/4y85b2

آخرین اخبار