تاریخ انتشار: 1403/03/26 21:03
کد خبر: 1020

مورایس: به بازیکنان سپاهان تبریک می‌گویم که یک تیم بودند

سرمربی سپاهان اصفهان از هماهنگی و همدلی بازیکنان تیمش در دیدار با گل‌گهر تمجید کرد.
مورایس: به بازیکنان سپاهان تبریک می‌گویم که یک تیم بودند

به گزارش فرتاک ورزشی

ژوزه مورایس پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل گل‌گهر سیرجان و صعود طلایی‌پوشان به فینال جام حذفی اظهار داشت: به بازیکنان تیم که توانستند یک تیم باشند و بازی را ببرند، تبریک می‌گویم. گل‌گهر هم می‌خواست پیروز شود و به فینال صعود کند.

وی با تمجید از گل‌گهر سیرجان بیان کرد: مقابل حریف بسیار خوبی قرار داشتیم که با تفکرات تاکتیکی خوبی آمده بود. از هواداران تشکر می‌کنم که فضای بسیار خوبی در ورزشگاه به وجود آوردند و باعث پیروزی ما شدند. گل‌گهر هم کارمان را سخت و پیروزی ما را مهم‌تر کرد.

سرمربی سپاهان با اشاره به درگیری اعضای دو تیم در پایان مسابقه گفت: بابت اتفاقات پایان مسابقه متأسف هستم. فکر می‌کنم در فوتبال باید بدانیم هنگام پیروزی یا شکست باید چگونه رفتار کنیم. بازیکنان من می‌توانستند به گونه دیگری رفتار کنند تا به‌جای تشدید، از درگیری جلوگیری کنند. درباره تیم حریف نمی‌توانم صحبت کنم.

مورایس در مورد عقب‌نشینی سپاهان در بخشی از مسابقه خاطرنشان کرد: من موقعیتی از حریف ندیدم. گاهی اوقات نمی‌توانیم از بالا پرس کنیم و مجبور می‌شویم نفسی تازه کنیم تا سپس به پرس ادامه بدهیم. مدیریت بازی در این شرایط خیلی مهم است که سپاهان به‌خوبی مدیریت کرد.

وی با بیان اینکه بازیکنان گل‌گهر انگیزه زیادی برای گلزنی داشتند، عنوان کرد: هدف گل‌گهر این بود که بازی را به وقت اضافه برساند. گل‌گهر تیم ساده‌ای نبود و ما کیفیت قابل قبولی از بازیکنان سپاهان دیدیم.

سرمربی سپاهان درباره آرامش بازیکنان تیمش در این مسابقه تصریح کرد: این مسئله به درکی برمی‌گردد که بازیکنان دارند. این مسابقه در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی برگزار می‌شد، اما مانند فینال بود و تیم بازنده حذف می‌شد. بازیکنان متوجه شده بودند که شرایط برای کسب یک جام فراهم است و انگیزه آنها در این وضعیت بیشتر شد.

مورایس در مورد تقابل سپاهان با مس رفسنجان در فینال جام حذفی و شناختی که محرم نویدکیا، سرمربی مس از طلایی‌پوشان دارد، اظهار داشت: مس و آلومینیوم تیم‌های خوبی هستند و به مس بابت صعود به فینال تبریک می‌گویم. از فردا باید برنامه‌ریزی برای فینال را آغاز کنیم و امیدوارم هواداران به‌جای مس، سپاهان را در فینال تشویق کنند.

« نویدکیا می‌خواهد ثابت کند قطع همکاری باشگاه سپاهان با او اشتباه بوده است.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: بازیکنانی چون جلال‌الدین علی‌محمدی و نژادمهدی هم در مس حضور دارند. زندگی برای هواداران ساده است و شاید آنها فکر کنند بازیکنان و مربیان سابق سپاهان، بازی را راحت به سپاهان واگذار می‌کنند که این فکر کاملاً اشتباه است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.net/d/3woy54

آخرین اخبار