تاریخ انتشار: 1403/03/25 09:20
کد خبر: 914

گزینه جدی و غیر منتظره برای سرمربی‌گری پرسپولیس

بعد از جدایی اوسمار همه منتظر حضور دراگان اسکوچیچ یا گابریل کالدرون روی نیمکت تیم پرسپولیس بودند اما شاید یک گزینه غیرمنتظره هدایت سرخ‌ها را برعهده بگیرد.
گزینه جدی و غیر منتظره برای سرمربی‌گری پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی

فصل گذشته و بعد از اینکه یحیی گل محمدی اردوی تیم را ترک کرد، همه منتظر بودند برانکو یا یک مربی بزرگ دیگر هدایت گر سرخ‌ها شود اما هدایت تیم به اوسماری محول شد که به عنوان دستیار به تیم آمده بود. خیلی‌ها در برابر این انتخاب موضع گرفتند اما حمایت بازیکنان از اوسمار و در نهایت فرصتی که برای جذب سرمربی از دست رفته بود، در نهایت موجب شد تا اوسمار از سوی همه پذیرش شود. اما همین مربی این قدر خوب کار کرد که همه منتظر بودند قرارداد اوسمار تمدید شود اما این مربی برزیلی در پی حضور در یک تیم جدید است.

این فصل هم اسم‌های بزرگی برای جانشینی اوسمار به میان آمده است اما شایددوباره یک گزینه غیر منتظره هدایت گر سرخ‌ها شود و او کسی نیست جز مهدی تارتار بازیکن اسبق تیم پرسپولیس. مربی‌ای که فصل گذشته هدایت گر تیم ملوان بود و کارنامه خوبی در این تیم از خود بجا گذاشت. او در همه تیم‌های تحت هدایت مربی موفقی بوده است اما تا اکنون سرمربی یک تیم بزرگ نبوده است.

برخی از پرسپولیسی‌ها بر این عقیده اند شاید مهدی تارتار بعد از حضور در راس کادر فنی تیم پرسپولیس همانند اوسمار نشان دهد، می تواند مربی خوبی برای سرخ‌ها باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.net/d/3n9gr4

آخرین اخبار